• +48 505-868-405
  • kontakt@dsicconsulting.pl

O DSIC Consulting

O DSIC Consulting

O DSIC Consulting

Celem DSIC Consulting jest skuteczne pozyskiwanie kapitału i wspieranie przedsiębiorców w zarządzaniu innowacjami. Oferujemy pomoc w różnorodnych dziedzinach – sporządzaniu biznesplanów, pozyskiwaniu finansowania z funduszy unijnych oraz kompleksowym wsparciu rozwijania i wdrażania innowacji. Mamy ponadto wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań rynkowych.

DSIC Consulting Logo“W roku 2016 zmieniliśmy markę. W poprzednich latach działaliśmy pod nazwą IIT. Ze względu na zwiększone zainteresowanie konsultingiem gospodarczym obecnie działamy pod intuicyjną nazwą DSIC Consulting. Za naszymi projektami kryją się jednak ci sami doświadczeni specjaliści!” dr Dawid Szutowski.

Nasza oferta

Zaawansowana analiza finansowa

Wycena przedsiębiorstw i ich zorganizowanych części, wycena udziałów, analiza sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych, modelowanie finansowe, modelowanie giełdowe, badanie zagrożenia upadłością i wiele innych.

Badania rynku

Badania rynku pozwalają na identyfikację szans i zagrożeń w otoczeniu przedsiębiorstwa. Nasze badania pokazują sytuację obecną, jej przyczyny i tendencje rozwojowe. Dotyczą m. in. takich elementów jak:

  • polityka cenowa,
  • zachowania konsumentów,
  • działania konkurencji,
  • popyt na określone grupy produktów.

Sprawdź szczegóły.

Wprowadzanie innowacji

Wprowadzanie innowacji nie jest procesem łatwym i wymaga dużej wiedzy oraz przed wszystkim wytrwałości i cierpliwości ze strony przedsiębiorców. Warto skorzystać z pomocy specjalistów. W DSIC Consulting korzystamy z najnowszych badań naukowych i wieloletniej praktyki naszych pracowników. Sprawdź szczegóły.

Analizy

Oferujemy szerokie spektrum usług, w tym wyceny, biznes plany, wnioski kredytowe i analizy finansowe. Sprawdź szczegóły.

Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej lub skontaktuj się z nami.

admin

Leave your message